Caso Cordless Blender | Click & Blend | Tabletop | 240 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.5 L | Stainless steel/Matt Black
- TootjadCaso
- Mudel: 03622
- Saadavus: 1
-
113€
Caso Cordless Blender | Click & Blend | Tabletop | 240 W | Jar material Tritan | Jar capacity 0.5 L | Stainless steel/Matt Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 1.45 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | 1 |
| Kõrgus | 31.5 cm |
| Korpuse materjal | BPA free |
| Laius | 11 cm |
| Materjal, kann(ud) | Tritan |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Muud funktsioonid | Magnetically interchangeable battery system compatible with all devices in the CASO Click-Series Removable lithium-ion battery (11.1V, 2,000mAh) with up to 30 minutes runtime LED status display and modern USB-C cable for fast charging To-go lid for easy t |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 172.00 g |
| Plastic (No PET) | 36.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Cordless Blender |
| Producer product name | Click & Blend |
| Revolutions | 14000 RPM |
| Sügavus | 13.5 cm |
| Suur kann | 0.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| TI weight (kg) | 0.223 kg |
| Toote värv | Stainless steel/Matt Black |
| Tüüp | Tabletop |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 240 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








